Bonoobo Coffee

Prírodná bio energia

Každá z bonoobo káv má svoj špecifický účel a efekt.

Väčšie zásoby energie

Ženšen, schizandra, a Acetyl-l-karnitín sú silnými stimulantmi a skvelou prílohou ku kvalitnej káve. Môžete ich nájsť v Triple Energy Coffee.

Lepšia nálada

Zen Coffee je obohatená Ashwagandhou, ktorá znižuje kortizol. To má za následok zníženú mieru nervozity a stresu, a pocit pohody.

Pohár kávy zhora

Spaľovací & antioxidačný efekt

Acetyl-l-karnitín, ktorý nájdete v Triple Energy Coffee je mitochondriálny spaľovač tukov. Adaptogénne rastliny obsiahnuté v našich kávach ( Ženšen, Schizandra, Ashwagandha, Nigella Sativa) sú silné antioxidanty.

Posilnenie imunitného systému

Výskumy preukázali že huba Reishi, ktorú nájdete v Superhealth Coffee môže zvýšiť aktivitu druhu bielych krviniek , tzv. „natural killer cells“.

SuperHealth-slider
Super trio pre tvoje zdravie

Super Health Coffee

Super Health Coffee  je skvelou alternatívou bežnej kávy pre ľudí ktorí chcú dlhodobo podporiť svoju imunitu a znížiť zápaly vo svojom tele. Huba Reishi (Lesklokôrka lesklá) je zázrakom ktorý sa v Ázii tradične používa na obnovenie vitality a v boji proti starnutiu už po stáročia. Nigella Sativa (Černuška siata) v pozitívnych účinkoch pre zdravie tiež nezaostáva. Obsahuje látky ktoré sú protirakovinotvorné, detoxikačné a dokáže znížiť vysoký krvný tlak. Vyskúšajte túto kávu ak chcete vo svojej šálke rannej kávy okrem lahodnej jemnej chuti aj niekoľko benefitov navyše.
S hubami Cordyceps, Chaga a Hericum erinaceus

Forest Mix Coffee

Forest Mix Coffee je skvelou voľbou pre každého, kto si chce vychutnať kvalitnú šálku kávy a posilniť celkové zdravie, imunitný systém a mozgovú funkciu. Každá medicínska huba v Forest mixe má svoj špecifický význam. Cordyceps je energizujúci, bohatý na živiny a podporuje zdravie čriev, obličiek a pečene. Chaga je protizápalová, podporuje imunitnú funkciu a vyrovnáva hladinu cukru v krvi. Hericium Erinaceus je silný antioxidant a má pozitívny vplyv na mozgovú funkciu.
forest-mix-uvodna
TripleEnergyCoffee
Energizujúce rastliny & Bio káva

Triple Energy Coffee

Triple Energy Coffee predstavuje extra synergiu medzi tradičnými ajurvédskymi rastlinami ako ženšen a schizandra s kávou najvyššej kvality. Obe rastliny sú vo východnej medicíne známe pre svoje tonizujúce benefity a pôsobia ako silné stimulanty proti únave. Triple Energy Coffee doplnená o Acetyl-l-karnitín, ktorý v kombinácii s fyzickou aktivitou podporuje tvorbu energie je zdravou obmenou energy drinku.
Bezkofeínová bio káva & Ashwagandha

Zen Coffee

Zen Coffee je pre všetkých milovníkov kávy, ktorí si radi vychutnajú jej chuť, ale bez stimulujúceho účinku kofeínu. Bezkofeínová káva s adaptogénnou ašvagandou má relaxačný účinok a môžete si ju dopriať v poobedňajších hodinách, pred alebo po cvičení a dokonca aj pred spaním. Jemná chuť vysokokvalitnej bio kávy a benefity tonizujúcej ašvagandy vám spríjemnia momenty kedy sa chcete zrelaxovať.
zen-coffee
Najnovšie články

Bonoobo blog

Recenzie

Čo hovoria naši zákazníci