Originálny darček pre váš tím a vašich klientov

Darujte zdravú kávu, ktorá posilňuje mozog, zvyšuje sústredenie, kreativitu a pohodu.
KÁVA S NOOTROPIKAMI

Zdravšia a efektívnejšia káva

Objavte výberové kávy Bonoobo obohatené o výťažky z liečivých húb a adaptogénnych rastlín na posilnenie kognitívnych funkcií a imunity, zlepšenie koncentrácie a dobitie energie.

FOREST MIX coffee

Káva obohatená o funkčné huby pre lepšiu pamäť, viac energie a dobrú náladu. Liečivé huby cordyceps, chaga a hericium používané v tradičnej medicíne dodávajú káve prekvapivo jemnú chuť a mnoho potenciálnych výhod.

SUPER HEALTH coffee

Káva plná zdraviu prospešných látok pre stimuláciu imunity a posilnenie vitality. Stáročia uznávaná a adaptogénna čierna rasca v spojení s reishi, prezývanej aj “huba nesmrteľnosti” vám pomôžu udržať si zdravé telo aj ducha.

TRIPLE ENERGY coffee

Káva nabitá energiou pre náročný psychický a fyzický výkon. Zdravá alternatíva energetického nápoja s pridaným ženšenom, schizandrou a acetyl-l-karnitínom, ktoré vám pomôžu prekročiť vaše limity.

ZEN coffee

Káva pre sústredenú a čistú myseľ. Bezkofeínová výberová káva s adaptogénnou ashwagandhou pre lepšie zvládanie stresu a zvýšenie koncentrácie bez vedľajších účinkov kofeínu, ktorú si môžete dopriať aj v neskorších hodinách.

Darček, ktorý nielen poteší, ale aj dodá energiu a posilní myseľ

Urobte krok navyše, aby ste svojim zamestnancom a klientom ukázali ako veľmi si ceníte ich dôveru. Darujte im jedinečný darček – inovatívnu výberovú kávu s benefitmi pre zdravie ako hmatateľný znak vášho uznania.

Prečo výberová káva?

  • pestuje sa v špecifických oblastiach, v ideálnych nadmorských výškach a klimatických podmienkach, aby podporili jedinečné chute
  • kávové čerešne sa zbierajú ručne a starostlivo sa vyberajú len tie najkvalitnejšie a najzrelšie, čo zaručuje špičkovú kvalitu
  • pražia sa opatrne a odborne, aby sa odhalili ich charakteristické arómy a chute
  • pestovanie výberovej kávy sa spája s udržateľnými a etickými postupmi

Na rozdiel od toho sa bežná káva často vyrába zo zmesi zŕn rôznej kvality a praží sa priemyselne, čím stráca časť svojej komplexnosti.

 

KÁVA S BENEFITMI NAVYŠE

Vyberte si kávu Bonoobo

Ukážte vášmu tímu a klientom, že vám záleží na ich blahobyte a odomknite špičkový výkon s našimi inovatívnymi nootropnými kávami.

Výberová bio káva

Zaviazali sme sa poskytovať produkty najvyššej kvality, pestované eticky pre výnimočný chuťový zážitok.

Viac zdravotných benefitov

Naše kávy sú navrhnuté tak, aby podporovali duševnú a fyzickú pohodu, poskytujú prirodzený zdroj vitality.

Vrátane prírodných nootropík

Nootropiká majú schopnosť zlepšiť kognitívne parametre ako je pamäť, kreativita, motivácia alebo pozornosť.
NAJVYŠŠIA KVALITA

Jedinečný zážitok s kofeínom

Naša firma vytvorila revolučný produkt, ktorý zlepší produktivitu, zvýši energiu a podporí mentálnu ostrosť vašich tímov. Naše výberové kávy s pridanými nootropikami ponúkajú nový spôsob, ako vyjadriť vašu vďačnosť a podporu.

BONOOBO KÁVA

Kontaktujte nás teraz ak chcete zvýšiť spokojnosť a výkonnosť vo vašej firme

    Opíšte kód z obrázku: captcha