Bonoobo

O nás

My v Bonoobo vravíme: všetko čo robíš , rob viac „smart“.

Bonoobo sa špecializuje na výrobu vysokokvalitných potravín a suplementov ktoré môžu vylepšiť tvoje telo i mozog. Sme to čo jeme.

Takže čo dostávaš ak si zakúpiš akýkoľvek Bonoobo produkt?

  • Dlhodobá investícia do svojho zdravia
  • Vyššie hladiny energie počas dňa
  • Pocit dobrej nálady a pohody

Prečo pridávame ajurvédske rastliny do našej kávy?

Pretože chceme znásobiť zdravotné benefity bio kávy niečím ešte zdravším. Mnoho z nás pije niekoľko šálok kávy každý deň. Prečo do nej niečo nepridať? Ajurvédske rastliny sa používajú dlhé stáročia a majú benefity ako znižovanie krvného tlaku, zlepšenie lipidov, energizovanie celého tela, optimalizácia imunitného systému a tak ďalej.
Zakladateľ

Peter Tarassek

Moje meno je Peter Tarassek. Mám 30 rokov a venujem sa marketingu , a som zakladateľom značky Bonoobo nootropics & supplements. V posledných rokoch som žil v Kodani a v dôsledku rušného životného štýlu, ktorý zahŕňal full-time štúdium, prácu a zároveň športové aktivity, som sa začal zaujímať o zdravý životný štýl, zlepšovanie výkonu fyzického i psychického, a o doplnky výživy pre mozog. Začal som experimentovať s desiatkami rôznych doplnkov a s rôznymi technikami aby som dosiahol svoj cieľ – zlepšiť mozgový výkon, zvýšiť celkovú energiu počas dňa , zvýšiť výkon v posilňovni a dosiahnuť stav permamentnej a celkovej duchovnej vyrovnanosti a spokojnosti.

Dnes môžem s istotou tvrdiť že nootropiká zlepšili moju produktivitu a pocit psychickej pohody , aj keď čelím stresovým situáciám.

Pozývam vás aby ste sa ku nám pripojili na zaujímavej ceste sebazlepšovania a spoznávania nootropík!

Spoluzakladateľ

Peter Kraus

Volám sa Peter Kraus a som spoluzakladateľom značky Bonoobo nootropics and supplements. Som veselá i pokojná osoba ktorá rada skúša nové veci. Medzi moje záľuby patria bojové športy ako MMA a Muay Thai, posilňovňa, plávanie, meditácia, čítanie dobrej knihy, ale aj dobrá párty, a mnoho ďalších… Pracujem ako SAP konzultant. Moja práca je náročná a častokrát absolvujem veľmi dlhé pracovné dni. Niekedy pracujem až 12 hodín denne.

Moja cesta sebazlepšovania začala keď som začal hľadať prírodné spôsoby ako ostať zrelaxovaný no zároveň sústredený na prácu. Môj kamarát Peter Tarassek mi povedal o nootropikách – látkach ktoré môžu prirodzenou cestou zlepšiť fungovanie mozgu. Automaticky ma táto téma zaujala a začal som si študovať a testovať ajurvédsku rastlinu zvanú Ashwagandha, ktorá mi výrazným spôsobom pomohla zlepšiť spánok (Častokrát si nosím svoju prácu domov a rozmýšľam o nej až do noci , čo je zvyčajne zlý nápad). Neskôr som vyskúšal nootropiká ako CBD , Glycín, L- theanín a ďalšie prírodné doplnky a prírodné liečivá ktoré zlepšujú relaxáciu. Bol som veľmi nadšený z výsledkov, moja pozornosť v práci bola omnoho lepšia a môj cieľ byť dlhodobo menej stresovaný a viac „nad vecou“ bol splnený.

Odporúčam každému kto sa zaujíma o sebazlepšovanie a dopomáha si k tomu aj rôznymi doplnkami – nootropikami: jednoducho im dajte šancu a vyskúšajte ich… V dnešnom svete je všetko čo vám vie aspoň o trošku zlepšiť život bez vedľajších efektov hodné zváženia a vyskúšania na vlastnej koži

Zistite o našich kávach viac vo videu